Нова љубов на повидок: Селена Гомез и Зејн Малик

Селена Гомез и Зејн Малик може да бидат одличен спој на долг рок, според извор близок до двајцата пејачи.

30-годишната ѕвезда и музичарот неодамна беа фотографирани заедно на интимна вечера во Њујорк, а инсајдер сега сугерира дека тие би можеле да бидат полн погодок еден за друг.

Весникот „Сан“ цитира инсајдер кој вели: „Животот на Зејн беше турбулентен во последниве години и неговите најблиски се надеваат дека Селена ќе му помогне да се приземји и таа ќе има смирувачко влијание.“

Селена Гомез и Зејн Малик може да бидат одличен спој на долг рок, според извор близок до двајцата пејачи.

„Тие се добро прилагодени и, и двајцата се доста духовни, така што може да биде одличен спој на долг рок“.

Двајцата беа видени како се држат за раце и се бакнуваат во Њујорк.

Треба да знаете
Последни објави