(Фото) Тешка сообраќајка вечерва во Бутел

Вечерва се случи тешка сообраќајна несреќа на крстосницата меѓу улицата ,,Христијан Тодоровски Карпош” и булеварот ,,Босна и Херцеговина” во општина Бутел.

Полицијата врши увид, по кој ќе се знае за причините за оваа несреќа.

Засега нема информации дали има повредени.

Треба да знаете
Последни објави