Сообраќајот на Стража е прекинат во двата правца поради сообраќајка

Од АМСМ информираат дека сообраќајот на Стража е прекинат.

– На два километри од Стража кон Гостивар има сообраќајна незгода. Сообраќајот е во целосен прекин, информираа од АМСМ.

Треба да знаете
Последни објави

Поврзани објави