Момче од Делчево пронајдено мртво во када

Дваесет и шестгодишно момче утринава било пронајдено мртво во када во делчевското село Стамер.

Од СВР Штип информираа дека по насока на обвинител неговото тело е предадено на обдукција.

Кај момчето немало траги на насилство.

Треба да знаете
Последни објави