Search

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат.

„Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките.

„’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени одлуката за развод. Не можам да разберам сега, се разведувате или не. Прекрасен пар сте’“, му напишаа во коментарите.

Сталоне првин ги негира шпекулациите што се ширеа во јавноста дека се разведуваат поради нивното куче, но потоа призна дека имале несогласувања за тоа кој да го чува.

За потсетување, Џенифер на 19 август ги поднесе документите за развод, а бракот го опиша како неповратно скршен. Го обвини Сталоне за намерно расфрлање и трошење на брачниот имот. Извор за „Пејџ сикс“ рече дека подоцна тоа е лага.

Треба да знаете
Последни објави