Скопјанка настапи гола, само со самолеплива трака во „Ѕвездите на Гранд“

Скопјанката Андријана Петрушовска Ани воодушеви со последното појавување на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

За настапот во шоуто, Андријана направи смел избор така што се појави излепена само со самолеплива трака по неа и со огромни ангелски крилја на неа.

 

Буквално сите од жирито имаа пофални зборови за нејзиниот храбар стајлинг.

Нејзин ментор е Ѓорѓе Давид, па таа му се заблагодари за поддршката.


 

Погледнете го нејзиниот настап на 2:28:30:

Треба да знаете
Последни објави