(Видео) Младоженец по првото парче торта покажа кој е газда

Шокантно видео снимено во една од земјите од Централна Азија кое деновиве се шири на социјалните мрежи покажува младоженец кој уште на свадбата и покажа на невестата кој е „газда“. Несреќната девојка добива шлаканица, откакао се пошегува со сопругот, преправајќи се дека нема да му даде парче од свадбена торта.

За нејзина среќа, таа од силината на ударот падна на столицата, но тешко дека можеле да ја утешат.

Треба да знаете
Последни објави