February 16, 2019 12:55
Македонија

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА !!!

Екипата на 24 инфо Ви ја честита новата година и Ви посакува многу среќа, здравје, успех и пари!!!

Новата 2018 нека биде година на напредок во евроатланската интеграција на Македонија, нека донесе и повеќе слобода, демократија, правда, просперитет, еднакви шанси и подобар живот за сите граѓани на Македонија.

Со почит,

24инфо

Related posts

Собранието не му го одзеде мандатот на Никола Груевски

24news

Владата усвои план за извршување на обврските од Договорот од Преспа

Filip

Ниту поскапените вакцините против грип не ги пишманија граѓаните за вакцинација

Valentina