August 21, 2019 02:24
Хроника

16-годишник претепан од четворица насилници

На 14.05.2019 година во 01.15 часот во СВР Скопје, А.Е.(44) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 01.10 часот на булеварот Кузман јосифовски Питу неговиот 16-годишен син бил нападнат од четири непознати лица.

Според пријавеното, неговиот син бил нападнат додека шетал со свој другар, кој успеал да побегне.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Нови вести

ТРАГЕДИЈА: Загина работник откако паднал од зградата на ФФМ

Filip

Скопјанка пријавила дека познаник се обидел да ја силува нејзината ќерка

Daniela

Пронаjдени 180 стебла канабис кај Блаце

Daniela