January 24, 2021 03:17
Свет

Џо Бајден во болница: Се повредил додека си играл со кучето

Изборниот штаб на демократот соопшти дека новиот американски претседател Џо Бајден се здобил со полесна повреда, откако се лизнал и во падот ја повредил ногата.

Oфицијални лица велат дека Бајден вчера го искривил зглобот додека си играл со своето куче Мајор и се очекува наскоро да биде прегледан од ортопед

 

My Hero Academia 4 Episode 25 at website https://animeplanet.cc anime planet list

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub at AnimeFreak animefreak bleach