January 24, 2021 23:37
Магазин

Џоџо го крева пулсот во новата кампања на „Севиџ икс Фенти“

Џоџо дебитираше во првите 10 на „Билборд 200“ кога беше тинејџерка.

Но, таа ја заобиколи својата музичка кариера во вторникот кога сподели фотографија во долна облека, во улога на амбасадор на брендот за долна облека „Севиџ икс Фенти“ (Savage X Fenty).

29-годишната пејачка и текстописец го истакна своето извајано тело во градник и гаќички од зелена тантела, парчиња од новата линија на брендот на Ријана.

Градникот Savage Not Sorry се продава по цена од 64.95 долари на веб-страницата на Savage X Fenty, а женствените танга гаќички Savage Not Sorry чинат 22.95 долари.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39 at ANIMEFLIX the god of highschool animeflix

Watch Yashahime: Princess Half-Demon Episode 10 (https://animeheaven.pro/m/oyJo/ep-10) at website https://animeheaven.pro. See more arifureta anime heaven