January 29, 2022 08:00
Магазин

Џорџ Клуни признава дека целосно потфрлил како Бетмен во „Бетмен и Робин“

Џорџ Клуни уште еднаш се потсети на неговиот неуспешен пресврт како култен суперхерој, човек-лилјак, во филмот „Бетмен и Робин“ од 1997 година.

60-годишниот актер и режисер говореше во Q&A по прикажувањето на неговoто ново режисерско остварување The Tender Bar, каде што беше запрашан за глумата во високобуџетни блокбастер филмови.

„Направив еден филм за суперхерои и зафркнав, го направив тоа толку лошо што не ме пуштаа близу до сетот“, рече Клуни, како што пренесува „Пипл“.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Boruto: Naruto Next Generations

animefreaks website Death Note (Dub)

Dragon Ball (Dub) Episode 148

anime freak site That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable