October 17, 2021 16:45
Магазин

Џон Траволта во врска со мегапопуларната холивудска актерка

Холивуд зуи за новата двојка! Џон Траволта наводно започнал љубовна врска со Деми Мур, а ги споил никој друг туку Брус Вилис!

Веројатно никој не би го очекувал тоа, но се шпекулира дека Холивуд има нова љубовна двојка!

Според странските медиуми, актерот Џон Траволта и актерката Деми Мур се почесто може да се видат заедно. Келнерка во ресторан во Флорида за медиумите изјави дека двајцата седеле на маса во аголот, со запалени свеќи, многу се смееле и се држеле за раце.

Уште поинтересно е што се шпекулира дека им се придружил Брус Вилис, кој е поранешен сопруг на Деми, но и долгогодишен пријател на Траволта. Се вели дека тој му предложил да се види со Деми кога рекол дека е подготвен за љубов по смртта на неговата сопруга Кели Престон.

<p>Holivud bruji o novom paru! <strong>Džon Travolta </strong>navodno je započeo ljubavnu romansu sa <strong>Demi Mur</strong>, a spojio ih je niko drugo do <strong>Brus Vilis!</strong></p>

Кели Престон почина минатата година. Нејзината смрт шокираше многумина кои не знаеја дека се бори со сериозна болест две години. Последните години од нејзиниот живот, како и многу претходни, ги помина во семеен мир со Џон и нивните деца

<p>Holivud bruji o novom paru! <strong>Džon Travolta </strong>navodno je započeo ljubavnu romansu sa <strong>Demi Mur</strong>, a spojio ih je niko drugo do <strong>Brus Vilis!</strong></p>

Деми Мур и Брус имаат три ќерки, пред тоа таа беше во брак со Фреди Мур, а беше и со Ештон Качер до 2013 година.

Пред неколку години, светската јавност беше изненадена од (непотврдената) вест дека Деми Мур е во среќна врска со српската стилистка Маша Манџук, но и дека ја посвоила нејзината ќерка.

Fastening Days 3 (Dub) Episode 3

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

WCOStream: Sugio: Mori de Koi wo Shite anime episode 3 online free at https://wcostream.cc black clover wcostream

https://animeflv.uk anime

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/gogoanimelol

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVm_RmjBiLBkalNxAckgQlQ/about