Магазин

Џеј Ло со фотографија од бањата ги воодушеви своите фанови

Џенифер Лопез иако има 50 години е една од најзгодните жени во светот. Џеј Ло која на социјалната мрежа Инстаграм има 124 милиони  обожаватели ги почести своите следбеници со нова слика во која го истакна својот максимално затегнат задник, обезбеден за милион долари. Таа се облече едноставно, начинот на кој најмногу сака – спортски хеланки и градник, и позираше во бањата, покрај кадата.