October 22, 2021 03:19
Магазин

Џејла Рамовиќ ја напушти музичката кариера: Иако ја однесе победата во „Ѕвездите на Гранд“, се сели во Шпанија

Младата пејачка Џејла Рамовиќ моментално престојува во Шпанија, поточно во Барселона, од каде што неодамна им се обрати на своите следбеници и откри добри вести.

Џејла ужива со својата мајка и сестрите во Барселона, а на својот Инстаграм во една објава покажа како го поминува времето таму и откри дека успеала да се запише на колеџ во Шпанија.

„Се запишав на факултет во Шпанија, со среќа“, стои во описот на фотографијата.

На нејзината адреса пристигнаа голем број честитки.

Сега е сигурно дека младата пејачка наскоро повторно ќе ги спакува куферите и ќе продолжи да живее во Шпанија, и дека моментално ја „ставила“ кариерата во втор план.

Galaxy Angel Episode 26

WCOStream: Tekken: Blood Vengeance anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream hunter x hunter

Website https://animeheaven.pro: Watch Sunday Without God: Memories animeheaven Episode Full animes online

Watch Tennis no Ouji-sama: Zenkoku Taikai-hen - Semifinal Episode 6

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/animeflixnl

Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/user/animefreakws