Спорт

Џенова го „шутна“ Шевченко по само два месеци во клубот

Андри Шевченко не е повеќе тренер на Џенова, откако раководството на овој тим одлучи да ја прекине соработката со него.

По само два изминати месеци на клупата на овој тим, Украинецот имаше само три освоени бодови во Серија А, со што се продлабочи кризата која и онака веќе беше во овој тим.

Горан Пандев и соиграчите имаат само 12 освоени бодови и се на претпоследното место во Серија А, додека во наредното коло за два дена ќе играат против одличната Фиорентина.

online anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime to watch AniWatch Dragon Ball Z (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

AniWatch Gintama Episode 197

aniwatcher app AniWatch 6 LOVERS

ani watch AniWatch Attack on Titan Season 3 (Dub)