January 16, 2022 20:01
Магазин

Џенифер Лопез чувствува дека ѝ е судено да биде со Бен Афлек

Тие го прославија Денот на благодарноста заедно, откако ги изненадија фановите со обновената романса претходно оваа година.

А Џенифер Лопез чувствува дека на неа и на Бен Афлек им е судено да бидат заедно, пишува „Пипл“, цитирајќи извор близок до двојката. „Тие се супер. Џенифер сака да биде со Бен,“ вели изворот.

Џенифер (52) и Бен (49) официјално ја потврдија нивната романса минатиот јули, откако претходно беа забележани заедно во многу прилики.

Иако работните обврски ги одвоија во последните недели, двете мега ѕвезди сепак се посветени еден на друг. Пред да се врати во Лос Анџелес минатата недела, Лопез беше во Канада на снимање на претстојниот трилер „Мајка“.

„Џенифер долета назад во Л.А. од Ванкувер за да го прослави Денот на благодарноста со своите деца и Бен. Последните неколку недели беа интензивни за неа,“ рече инсајдерот.

Нивната втора романса дојде многу брзо откако Џенифер ја заврши свршувачката со Алекс Родригез, со кого беше во врска четири години.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4 anime biz Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

anime to watch Gintama

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 10

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 2

4anime tv My Hero Academia