December 14, 2019 13:36
Магазин

Џенифер Лопез со нова боја на косата

Џенифер Лопез очигледно е кралица во многу различни области во нејзиниот живот. Таа е мајстор за танцување, иконска пејачка и актерка, а изгледот го менува на секој настан на црвен тепих на кој оди.

Но, настрана сето тоа, „Џени од блокот“ постојано убива со нејзината убавина, особено кога станува збор за нејзината коса, пишуваат таблоидите.

„Неделава на Инстаграм, Џеј Ло ја покажа својата нова фризура пред доаѓањето на зимата, и фановите беа пријатно узненадени од нејзиниот нов изглед со светли прамнови. За нејзиниот нов имиџ се погрижи Крис Аплетон, познататиот стилист на славни личности и фаворит на Кардашијан.

Нови вести

Џамбазов им го исплази јазикот на Бугарите по нивното тврдење дека македонскиот јазик не постои

Valentina

(Вознемирувачко видео) Хорор во зоолошка градина во Пакистан, лав му ја откинал раката на хранителот

Valentina

Илјадници риби со необичен облик преплавија плажа во Калифорнија

Valentina