Магазин

Џенифер Анистон ќе стане мајка на 52. години

Извор близок на актерката за магазинот „Closer“ рекол дека Џенифер во таа прилика ги израдувала своите колеги со веста дека ќе стане мајка. Анистон после двата разводи одлучила да посвои девојче кое го запознала во домот „Casa Hogar Sion“ во Мексико.

Актерката долги години финансиски го помагала сиропиталиштето и одлучила да посвои девојче. Официјално посвојувањето ќе биде готово во јуни оваа година.

-Џен беше уверена дека собирањето со колегите е вистински момент да ја објави веста дека ќе стане мајка. Женскиот дел од екипата знаеле, но сакала да ги изненади момците на снимањето, рекол изворот.

Извор: Телеграф.рс

KissAnime kamisama kiss anime: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 5 (https://kissanimeonline.com/m/d1qd/ep-5)

ANIMEFLIX animeflix another: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 11