September 23, 2019 18:10
Магазин

Џенифер Анистон призна дека не сака седа коса

Џенифер Анистон шармира во новото издание на InStyle. Холивудската ѕвезда позираше пред објективот на Мајкл Томпсон, а во интервјуто зборуваше за возраста, жените, како и нејзината нова серија „The Morning Show“.

Нови вести

Ева Meндес сонувала да биде чесна сестра, сега продава костими за капење

zane

Ѕвездата на „Нетфликс“ позитивна на ХИВ, мислел дека има грип

zane

Мајкл Даглас и Кетрин Зета-Џонс блескаа на доделувањето на наградите Еми

zane