January 19, 2021 06:34
Магазин

Џенифер Анистон и нејзиното милениче Клајд имаат нов пријател

Џенифер Анистон сподели фотографија на Инстаграм во вторникот каде едвај се гледа нејзиното лице, а во позадина се гледа маж кој лежи покрај нејзиното домашно милениче.

Преку фотографијата на која мистериозен човек лежи на подот, додека нејзиното куче Клајд го крева погледот кон неа, Џенифер напиша: Те гледам, Клајд! Актерката (51) не се обрати и до мистериозниот човек кој лежи покрај малото пријателче, оставајќи ги фановите да се прашуваат кој е тој.

 

Добедничката на Еми-награда  јасно стави до знаење дека е на снимање на втората сезона на хит серијата The Morning Show со Рис Витерспун.