October 22, 2021 07:39
Македонија

Џафери објави фотографија со својата внука

Претседател на Собранието Талат Џафери на социјалните мрежи сподели фотографија со својата внука.

-Драга Ајола, нашиот свет доби нова вредност со твоето доаѓање,. Кој животен пат и да го избереш, секогаш со тебе нека биде чувството на исполнетост со љубовта и поддршката од сите нас, напиша Џафери на Фејсбук.

BBK/BRNK (https://wcostream.cc/m/my0) Episode 12

Website https://kissanime.mx: Watch Usavich kissanime Episode 13 kissanime discord

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

The-dots: https://the-dots.com/users/anime-freak-1095690

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe