September 24, 2021 08:18
Магазин

Ќе се снима филм за Шумахер поддржан од неговото семејство

Од несреќата што му се случи додека скијаше, речиси ништо не се знае за Михаел Шумахер. Тоа наскоро може (можеби) ќе се промени.

Нетфликс ја објави премиерата на филмот за Михаел Шумахер за 15 септември годинава.

Според најавите на компанијата, ова е прв филм за Шумахер кој беше поддржан од неговото семејство.

„Тоа ќе ви даде уникатен увид во животот на седумкратниот шампион во Формула 1“ , рекоа тие од Нетфликс.

Преземено од Sport M

 

Thunderbolt Fantasy: Bewitching Melody of the West (https://aniwatch.pro/m/Mg53) Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Magic User's Club OVA (Dub) animeflv Episode 6 watch animes

Watch Prison Lab Episode 1 - 04

Website https://animekisa.in: Watch Mobile Fighter G Gundam animekisa Episode 49 watch anime free

Subrion: https://subrion.org/members/info/animefreakws/

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animeflixnl