October 23, 2021 01:24
Магазин

Ќерката на Џони Деп има само 22 години, а веќе важи за модна икона

Ќерката на славниот Џони Деп и Ванеса Паради ги засени присутните на црвениот тепих.

Француско-американската актерка и модел Лили-Роуз Деп пленеше со својот изглед на фестивалот во Торонто на премиерата на филмот „Волк“.

Lili Rouz Dep

Лили-Роуз има само 22 години, а веќе има репутација на модна икона и е заштитно лице на познат моден бренд.

За оваа пригода, младата Лили носеше женствен, развеан фустан кој наликува на ноќница со прерамки, чипка и два слоја здолниште.

Lili Rouz Dep

Стајлингот го заокружи со црни салонки, додека имаше опуштена фризура, но впечатлива розова машна во косата.

Lili Rouz Dep

AnimeFreak: Space Battleship Yamato: The New Voyage anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freak site

AnimeBee: Fairy Tail Movie 2: Dragon Cry (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to anime

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime: Dragon Ball: Yo! The Return of Son-Goku and Friends!! (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime pokemon

Longisland: https://www.longisland.com/profile/animeflixnl

Dpi hochiminhcity: http://www.dpi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/GopY/DispForm.aspx?ID=3766