October 22, 2021 11:51
Магазин

Ќерката на Мадона позира во долна облека „Севиџ икс Фенти“

Сите погледи беа вперено кон неа на минатонеделната „Мет гала“ кога се појави во розов фустан „Москино“, мошне смело издание.

Лурдес Леон се одлучи за нешто уште посмело и попровокативно на фотографиите што ги сподели на својот Инстаграм-профил во средата, пред претстојното модно шоу на брендот на Ријана, „Севиџ икс Фенти“.

24-годишната манекенка и ќерка на поп-кралицата Мадона позира во светликав тиркизен сет од врвниот бренд за женска долна облека.

Лурдес ги покажува своите облини во градник од винил и латекс чизми до бутовите.

AnimeFLV: Akazukin Chacha OVA anime episode 3 online free at https://animeflv.uk animes online

Cute High Earth Defense Club LOVE! (https://animedao.nl/m/1yk) Episode 12

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Animepahe: Gudetama anime episode 300 online free at https://animepahe.cc gogoanime

Bit: https://bit.ly/gogoanimebe

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws