October 23, 2021 00:53
Магазин

Ќерката на Ирина Шајк се плаши од папараци

35-годишниот супермодел има четиригодишна ќерка Леа со нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер, и откри дека морале да ѝ објаснат дека папараците „само си ја вршат работата“ кога го фотографираат семејство, бидејќи таа е преплашена од нив.

„Леа ги здогледува папараците од километри. Моравме да ѝ објасниме: тие само си ја вршат својата работа. Со продажба на фотографии, тие заработуваат за живот. Не треба да се плашиш.“

Ирина го држи својот личен живот подалеку од рефлекторите колку што е можно за да ја заштити својата ќерка. А што се однесува до Бредли, кого го нарече практичен татко, сака сам да се грижи за својата ќерка кога се заедно.

„Тој е целосенo посветен татко – нема дадилка. Леа отиде на одмор со него речиси две недели – јас не им се јавив ниту еднаш”, рече таа во интервју за магазинот „Хајстајл“.

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

https://animetv.cc free animetv

Website https://animefreak.ws: Watch Case Closed: The Fourteenth Target animefreak Episode Full animefreak boku no hero

TwistMoe: Pokemon: Mewtwo - Prologue to Awakening (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime sites

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animefreakws

Tapas: https://tapas.io/gogoanimebe