September 24, 2021 18:20
Магазин

Ќерката на Еми Росум се родила со антитела на Ковид-19

Ќерката на Актерката Еми Росум случано дознала дека нејзината двомесечна ќерка има развиен имунитет на коронавирусот.

Ѕвездата на Shameless реши да се вакцинира против смртоносниот вирус додека беше бремена со Саманта и е задоволна што го стори тоа затоа што ѝ било укажано дека новороденчето има заштита од Ковид-19.

На својот профил на Инстаграм, Еми постираше фотографија од својата ќерка свртена со грбот кон камерата и напиша: “Кога бев бремена, се вакцинирав. Не само што имавме здраво, убаво девојче, туку и откривме дека ќерката има антитела.

34-годишната актерка пред два месеци објави на социјалните мрежи дека го родила своето прво дете. Таа тогаш напиша: „5.24.21 Во сончево понеделничко утро, во 08:13, ја дочекавме нашата ќерка.“

Website https://animeheaven.pro: Watch Beyblade Burst Turbo (Dub) animeheaven Episode 51 watch anime online

Website https://4anime.biz: Watch Sword for Truth (Dub) 4anime Episode Full watch anime dub

Rumbling Hearts OVA (https://animepahe.cc/m/XQRD) Episode 4

Website https://animefreak.ws: Watch Armed Girl's Machiavellism (Dub) animefreak Episode 12 anime freak tv

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimebe/

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimebe