November 27, 2021 19:21
Магазин

Љиља не оди на гробот на Тоше, но секогаш ќе го чува часовникот што ѝ го подарил

Лилјана Петровиќ, менаџерката на Тоше Проески, која беше со него во автомобилот ноќта кога почина македонскиот пејач, неодамна изјави дека секој ден се сеќава на него, иако не оди во Крушево.
-Не одам на неговиот гроб, бидејќи е насекаде околу мене. Само не сакам да прифатам дека го нема. Секогаш се чувствувам лошо во овој период, бидејќи ме потсетува дека тој навистина не е повеќе тука. Не можам да објаснам, вели Петровиќ и додава:
„Ги чувам сите подароци од него, сите ми се омилени. Нашите фотографии на кои сме насмеани, ми висат на ѕид. Го сакам неговиот часовник што ми го подари за мојот последен роденден. Ќе го чувам засекогаш“.

Pokemon: Pikachu's Big Mysterious Adventure Episode Full

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Website https://animepahe.cc: Watch Million Doll animepahe Episode 11 dubbed anime

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed