Хроника

Јосиф Попов е пронајден, мајка му вели дека бил заведен од секта

Пронајден е средношколецот Јосиф по кој се трагаше два дена. Неговата мајка, која и натаму е потресена од тоа што ѝ се случи, сподели за „А1он“ дека полицијата успеала да го лоцира. Според неа, тој бил заведен од секта од страна на лице кое се претставувало како бездомник.

„Него го најде полицијата. Ангажиравме многу луѓе, го пријавивме во полиција, ангажиравме едно чудо луѓе. Го најдовме. Дури и од неговата гимназија замоливме деца кои ни помогнаа. Тие се веќе полнолетни, со 18 години, моравме сè тоа да земеме  предвид. Треба да одиме во полициска станица, каде што треба да се даде извештај“, вели мајката на Јосиф, за „А1он“.

Кога бил пронајден, според информации на семејството, Јосиф бил многу збунет. Седиштето на местото каде што се правеле овие активности било меѓу Центар и Карпош 4.

Мајката на Јосиф упати порака и апел до другите родители да бидат многу внимателни со своите деца.

watch anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 8

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

watch subbed anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

english dubbed anime AnimeHeaven My Hero Academia Season 3 (Dub)

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

tải go88