April 8, 2020 23:49
Магазин

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави жешки фотки во карантин.

Карлеуша на Инстаграм сподели неколку  фотографии и кратки видеа во костим за капење. Најпрвин оние од реалноста, каде фолк дивата се разголе во „Версаче“ костим за капење.

https://www.instagram.com/p/B-IRinfBfCS/?utm_source=ig_web_copy_link