October 20, 2021 04:15
Македонија

Јанчев повикува на протест во понеделник за оставка на Мицкоски

Митко Јанчев, претендент за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, повикува на мирен протест во понеделник во 12 часот пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ ( Белата палата).

Како што се наведува во соопштението, протестот е со една единствена цел, повикување за оставка на Христијан Мицковски.

Website https://animefreak.ws: Watch Linebarrels of Iron (Dub) animefreak Episode 24 animefreak death note

Website https://kissanime.mx: Watch Pokemon: Meloetta's Moonlight Serenade (Dub) kissanime Episode Full anime sites

Fake Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Welcome to the Ballroom animepahe Episode 24 anime pahe

Drive google: https://drive.google.com/drive/folders/1HCcKyXx-nCEFCXYddrglNmxjhUbJlpXd

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/gogoanime-5