January 28, 2022 07:33
Скопје

Јане Мицевски назначен за в.д. директор на „Дрисла”

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, денеска за вршител на должноста директор на ЈП депонија „Дрисла” го назначи Јане Мицевски, носителot на советничката листа на ВМРО-ДПМНЕ во Општина Сопиште. Мицевски е дипломиран економист, со повеќегодишно работно искуство на раководни позиции.

Ова промена на раководната позиција на ЈП „Дрисла“ доаѓа по разрешување на Коста Начевски од вршител на должноста директор на ова претпријатие.

animes online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch subbed anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

Horimiya (Dub) Episode 12

animeflix website JUJUTSU KAISEN

ANIMEFLIX Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 22