October 17, 2021 17:41
Хроника

Што се случува во Железара? Вознемирувачки снимки се појавија на Твитер

Чудна светлина и искрење се гледаат од Автокоманда и Железара. Според реакциите, се работи за некаков дефект . Дел од овие населби немаат струја.

На Твитер се појавија снимки според кои можеме да заклучиме дека снежната идила во Автокоманда и околината е нарушена поради хаварија во Железара.

Според сведоштвата на корисниците, се работи за дефект во далекуводот. Официјални информации за тоа што точно се случува засега нема, но на социјалните мрежи веќе се појавија неколку снимки.

 

 

Kodomo no Jikan OVA Episode 3

Website https://aniwatch.pro: Watch Magical Stage Fancy Lala (Dub) aniwatch Episode 26 free anime

Website https://gogoanime.be: Watch Mahou no Princess Minky Momo vs. Mahou no Tenshi Creamy Mami gogoanime Episode Full haikyuu season 2 gogoanime

AnimeKisa: The Rebirth of Buddha anime episode Full online free at https://animekisa.in watch animes

Beatstars: https://www.beatstars.com/kissanimemx/about

Gogoanimelol blogspot: https://gogoanimelol.blogspot.com/