November 27, 2021 03:54
Магазин

Што би рекла Кери? Сара Џесика Паркер дојде на снимање во тренирки

Папараците ја забележаа Сара Џесика Паркер кога пристигна на снимањето на новата сезона на серијата „Сексот и градот“ во центарот на Менхетен во понеделникот.

56-годишната актерка на себе има долни тренирки и памучна кошула со долги ракави, со што стана јасно дека не е облечена како Кери Бредшо за да продолжи со снимањето.

Иако на ваквото лежерно издание Кери можеби ќе направеше гримаса, Сара Џесика изгледа комотно и среќно додека чекори по тротоарот.

Таблоидите веднаш ја искоментираа „премногу лежерната облека“ на актерката што е во спротивност со уникатните комбинации на Кери, препознатливиот лик на една од најгледаните серии на сите времиња.

Кери Бредшо беше ултимативна модна икона која наметна модни трендови и засекогаш го промени начинот на размислување кога станува збор за експериментирање со модни парчиња и додатоци.Нејзиниот стил беше и сè уште е инспирација за милиони жени во светот. Токму тоа беше причината лондонски „Гардијан“ да ја вброи меѓу иконите на деценијата.

AnimeBee: Devils' Line anime episode 12 online free at https://animebee.to anime sites

Watch Backkom Bear: Agent 008 Episode Full

Thunderbolt Fantasy: Touri-ken Yuuki (https://animepahe.cc/m/Rvzk) Episode 13

Website https://aniwatch.pro: Watch Tekkaman Blade: Missing Link aniwatch Episode Full watch anime online

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD