October 26, 2021 13:46
Скопје

Шилегов: Првата од 3-те галии во коритото на Вардар, почна да заминува во историјата

Првата од 3-те галии во коритото на Вардар, почна да заминува во историјата !!!- напиша на фејсбук градоначалникот на Скопје Петре Шилегов.
Скопје, една поинаква приказна !- вели Шилегов.

Поврзани вести

Починаа 11 лица, 135 нови случаи на Ковид-19

Igor

Македонец со „фантом“ фирма затаил околу 2 милиони евра во Хрватска, никој не знае каде е

Igor

(Видео) Пријавен во полиција наставникот кој тепаше ученик во училиште во Бутел

Igor

4Anime: Aim for the Ace! (1979) anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime hunter hunter

AnimeTV: Full Metal Panic! Invisible Victory Recap (Dub) anime episode 2 online free at https://animetv.cc animetv

Watch anime online for free at Animepahe watch anime online

Lagrange: The Flower of Rin-ne Season 2 Episode 12

Deviantart: https://www.deviantart.com/animefreakws

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/animefreakws