September 25, 2021 05:18
Македонија

Шилегов од Бутел: Заедно со граѓаните го правиме најдоброто за градот и општината

Во Бутел заедно со граѓаните го правиме најдоброто за градот и општината.

Само двата новоизградени булевари, Х. Т. Карпош и БиХ докажуваат дека се грижиме и го развиваме северниот дел на Скопје, нешто што претходно не беше случај.

Работиме во интерес на граѓаните и сите нивни предлози и идеи ги земаме предвид за понатамошна реализација со цел да излеземе во пресрет на нивните потреби напиша градоначалникот на Скопје Петре Шилегов на својот официјален профил на фејсбук.

 

https://wcostream.cc watch cartoons online wcostream

Website https://animepahe.cc: Watch Glass Fleet: The Legend of the Wind of the Universe (Dub) animepahe Episode 26 dubbed anime

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

AniWatch: Who's Left Behind? anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch anime dub

Quia: https://www.quia.com/profiles/gogoanimelol

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimebe/