June 28, 2022 07:31
Скопје

Шилегов: Во Сан Фанциско не знаат што е добро, па воведуваат Бас Рапид Транзит

Поранешниот скопски градоналник, Петре Шилегов на Фејсбук објави информација дека во Сан Франциско во САД воведуваат Бас Рапид Транзит.

-Во Сан Фанциско не знаат што е добро, па воведуваат Бас Рапид Транзит. А ние во Скопје ? Еееех, ние во Скопје … Кој е како нас …, напиша Шилегов.

 

go88 app go88 club uy tin so mot chau a GO88 - Cổng Game Đổi Thưởng 2022 | Link Tải Mới Nhất

link tại sunwin sunwin hỗ trợ shaoxing sunwin import and export