June 26, 2022 00:22
Магазин

Шерон Стоун го донесе гламурот на црвениот тепих во Кан

Шерон Стоун го красеше црвениот тепих на проекцијата на филмот на Валерија Бруни Тедески,  „Засекогаш млади“ (Forever Young) во рамки на филмскиот фестивал во Кан во неделата.

Облечена во сино-бела креација на „Долче и Габана“ со драматичен додаток, 64-годишната актерка ги воодушеви присутните кога го отфрли дополнителниот дел од фустанот закачен на нејзините колкови.

Со мала асистенција од двајца манекени облечени во костуми, ѕвездата на „Ниски страсти“ лесно се ослободи од дополнителното здолниште. Потоа позираше во друга верзија на фустанот што ја истакна нејзината тенка фигура. Ваквиот потег предизвика бурен аплауз од фановите.

 

go88 phiên bản 1.0 go88 go88.mobi GO88 - Tải Go88 Club | Game bài đổi thưởng

sunwin aaa cách tải sunwin cho iphone sunwin energy and infra pvt ltd