January 24, 2022 21:56
Магазин

Шварценегер ужива во пура додека вози винтиџ Екскалибур во Лос Анџелес

Арнолд Шварценегер не дозволи студеното време во Јужна Калифорнија да го спречи од дневен излет со неговиот кабриолет.

Папараците го забележаа холивудскиот терминатор (74) во неделата како вози класика лимузина Екскалибур во Лос Анџелес додека дува пура.

Поранешниот гувернер на Калифорнија на себе има кафеава кожна јакна со амблем од државното знаме на градите, а американското знаме на раката.

Моделот Екскалибур (Excalibur), според „Хот-карс.ком“, првпат бил направен во 1965 година како репродукција на Мерцедес-Бенз ССК од 1928 година.

 

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

anime sites Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

AnimeDao JUJUTSU KAISEN

watch anime AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 20