Магазин

Шарлиз Терон сподели ретка фотографија од ќерките и мајка ѝ

Шарлиз Терон сподели ретка фотографија од ќерките Џексон (10) и Огуст (7), додека го прославуваше роденденот на својата мајка Герда во четвртокот.

46-годишната оскаровка постираше слајдшоу од фотографии на нејзината Инстаграм-страница за да го облежи овој настан.

„Денес е роденден на мојата мајка. Сакав да споделам со сите вас бидејќи секој што ја познава знае колку е прекрасно да се застане на нејзината сончева светлина“, напиша Шарлиз во описот на објавата.

„Таа навистина е живот. Се смее погласно од кој било што сум го сретнала.“

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch subbed anime Hunter x Hunter (2011)

AnimeDao Naruto (Dub)

animedao AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc

AnimeDao Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Episode 6

AnimeDao To Your Eternity