February 16, 2019 17:27
Свет

(Видео) Човек фрли жена од мост, камерите снимија се

Човек фрли жена од мост, камерите снимија се

На безбедносна камера од еден објект, некој забележал во далечина момент кога човек, шетајќи по патека покрај мост, собрал жена на мост и ја фрлил преку ограда право во река.

Откако маса луѓе притрчала во помош на несреќната жена која паднала во вода, таа е спасена и пратена во болница на лечење.

Нејзиниот живот бил надвор од опасност. Роднините и пријателите на девојката кажале дека таа не го познавала човекот.

Моментално осомничениот човек се наоѓа во притвор, а случајот се истражува

Related posts

Путин ги спореди новинарите со разузнавачите

Igor

„Самсунг“ тестира контрола на телевизори со помош на мисли

Filip

Во Унгарија запленета марихуана вредна 470.000 евра

Ivona