Магазин

Ченинг Тејтум објави секси селфи и го „запали“ Instagram

Неодамна објави селфи во кое го покажа неговото секси дефинирано тело со мускули, а обожавателките веднаш му возвратија со комплименти. Многумина се мотивирани да започнат и со вежбање.

Објавата од краткиот саботен трениг на Тејтум има над милион лајкови.

Тејтум наскоро ќе го видиме како режисер во филмот „Dog“, чија премиера е закажана за 18 февруари 2022 година.

Преземено од Кајгана

AnimeDao hunter x hunter animedao: Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 4

AnimeHeaven animeheaven bna: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 2