August 2, 2021 19:52
Хроника

Црногорец пронајден мртов во куќа во Кисела Вода

На 15.06.2021 во 14.05 часот во Полициска станица Кисела Вода, од Итна медицинска помош било пријавено дека во куќа во Кисела Вода бил пронајден починат С.П.(72) од Црна Гора.

Починатиот немал документи за идентификација, а кој, по кажување на соседите живеел подолг период во куќата.

По наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Dragon Ball Z Kai: The Final Chapters (Dub) Episode 69

AniWatch Watch anime online, English anime online HD. Etotama (https://aniwatch.pro/m/6PX) Episode 12

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Sailor Moon SuperS (Dub) Episode 39

KissAnime Pinterest: https://www.pinterest.com/kissanimemx/