Магазин

Црногорец го изнасмеа Ѓоковиќ со виц за Надал и Федерер

Црногорскиот инфлуенсер и комичар, Јован Радуловиќ, му раскажа на тенисерот Новак Ѓоковиќ виц за неговите колеги Надал и Федерер.

Јован му пријде на Ѓоковиќ, го прегрна и му ја кажа шегата, по што двајцата слатко се изнасмеаа.

Инаку, Новак Ѓоковиќ по депортацијата од Австралија во четвртокот од Белград замина во Црна Гора, поточно во Тиват. Тој го посети и тамошниот манастир Острог.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Tokyo Revengers Episode 21 - Uncen

dubbed anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

watch subbed anime ANIMEFLIX Naruto: Shippuden (Dub)

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 20