Магазин

Цетински на роденденот на Тоше: Запејте ја пак „Јесен у мени“ со Аки

Пејачот Тони Цетински на овој ден се присети на својoт драг колега кој прерано почина.

Тоше Проески денеска би наполнил 41 година, а по тој повод Тони објави фотографија на социјалните мрежи.

– Среќен роденден Тоше! Запејте повторно ти и Аки повторно од душа со вашите прекрасни гласови „Есен во мене“. Те сакаме засекогаш – напиша Цетински на својот Инстаграм.

Цетински исто така направи и колаж од неговите и фотографиите на Тоше во форма на буквата „Т“, со уште една посебна порака:

„Засекогаш ваши, ние потпишуваме.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 16

AniWatch Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Death Note

Hunter x Hunter (2011)

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 6