January 22, 2022 22:41
Македонија

Централниот караван „Најдоброто за мојата општина” денеска е во Крива Паланка

Претседателот Зоран Заев ќе биде меѓу граѓаните на Општините Ранковце и Кратово, а вечерва ќе учествува на граѓанска трибина и промоција на кандидатот за градоначалник и кандидатите за советници на Општина Крива Паланка на Плоштадот во Крива Палнака со почеток во 20:00 часот, каде ќе има и свое обраќање.
Вториот караван ќе биде во Општина Аеродром, каде секретарот за меѓународна соработка Бојан Маричиќ ќе има обраќање пред граѓаните на граѓанска трибина, на локација спортски центар во Ново Лисиче (дупка).
Го покануваме вашиот медиум да ги проследи настани, придржувајќи се до ковид протоколите за заштита од коронавирусот.

 

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animeflix One Piece

watch anime dub Attack on Titan (Dub)

Hunter x Hunter (2011)

anime sites ANIMEFLIX DARLING in the FRANXX

Horimiya Episode 12