March 24, 2019 04:03
Магазин

Хороскоп: Со кои знаци имате најсилна еротска хемија

Иако навидум, некои карактери се неспоиви, но често еротската енергија е многу силна. Тоа што е непознато и мистериозно, во многу ситуации ни носи привлечна моќ.

 

Што вели хороскопот? Меѓу кои хороскопски знаци има најсилна хемија?

На Овните највеќе им одговараат Девиците и Шкорпиите.

Биковите се најкомпатибилни со Стрелците и Вагите.

За Близнаците најдобра сексуална енергија носат Шкорпиите и Јарците, додека пак за Раковите тоа се Стрелците и Водолиите.

Лавовите имаат најмоќна сексуална поврзаност со Јарците и Рибите.

Девиците се често силно привлечени од Овните и Водолиите, додека пак за Вагите тоа се Рибите и Бикот.

Шкорпиите носат најсилна сексуална енергија кон Близнаците и Овните.

Стрелците највеќе си одговараат со Биковите и Ракот, додека пак Јарците со Лавовите и Близнаците.

За Водолиите најсилна сексуална енергија носат Раковите и Девиците.

Рибите најдобро се сложуваат сексуално со Лавовите и Вагите.

Нови вести

Маж направил зафат за отсекување на ушните школки за да го модифицира својот изглед

Igor

(Видео) Двајца Полјаци во последен момент побегнаа од своето возило, пред да го „разнесе“ камион во полна брзина

Igor

(Видео) Истражување: Направени детални слики од срце на бебе во матка

Valentina