January 22, 2022 22:18
Живот

(ХОРОР ВИДЕО) Крадците пукаат четири пати во човекот кој ги шета кучињата на Лејди Гага

Низ социјалните медиуми кружи видео од безбедносни камери на кое јасно се гледа како напаѓачите пукаат кон Рајан Фишер, човекот кој е задолжен за шетање на кучињата на пејачката Лејди Гага.

Впрочем, напаѓачите го застрелале Фишер четири пати и успеале да украдат две кучиња.

Видеото снимено од безбедносната камера на соседот покажува дека белиот автомобил дошол до Фишер, и дека двајца мажи излегле од задното седиште.

Еден од двајцата извади пиштол, велејќи му на Фишер „Остави ги“.

Тој се спротивставил, започна да вика и да ја повикува Коџија, едно од кучињата.

Сепак, напаѓачот пукал во него, а потоа и двајцата разбојници се вратиле во автомобилот, а секој од нив имал по едно куче.

Третото куче успеало да им избега.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao DARLING in the FRANXX (Dub)

Fairy Tail (Dub) Episode 171

stream anime online AnimeDao How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeDao How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 1

sites to watch anime So I'm a Spider, So What?