June 28, 2022 07:31
Спорт

Хит видео како Ноле на четири години ги открива тајните во „белиот спорт“

Видео запис од првиот светски тениски рекет Новак Ѓоковиќ кој на четиригодишна возраст почнал со откривањето на тајните во „белиот спорт“ стана хит.

Популарниот Ноле од најмали нозе, на свои четири години покажувал талент за оваа игра, но и една друга многу важна карактеристика, дека е подготвен секојдневно да се откаже од детската слобода и да им се посвети на тренинзите.

Go 88 | Cổng Game Đổi Thưởng Go88 Online Hàng Đầu nổ hũ go88 kinh nghiệm chơi tài xỉu go88

kéo sunwin Link tải SUNWIN Club cho điện thoại Android/ Iphone APK/ IOS diễn đàn tài xỉu sunwin