January 24, 2021 03:12
Македонија

Хистеричниот Мицкоски е опасност за државата и граѓаните!

Кулминира нервозата во ВМРО-ДПМНЕ откако јавноста дозна дека Мицкоски одработува за странски структури и интереси.
Самопрогласениот хистеричен Мицкоски е опасност за државата и граѓаните.
Постојано кочи и блокира, ја кочи борбата со коронавирусот, ја блокира работата на Собранието, го кочеше напредокот кон НАТО, борбата против криминалот и корупцијата.
Се што е назадно и уништувачки е белег на Мицкоски.
Колку и да е хистеричен Мицкоски не може да ги блокира реформите и европскиот пат  на земјата.

Akudama Drive (Dub) Episode 4 at website https://animeflix.nl animeflix mha

Attack on Titan Season 3 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/znKb) Episode 12 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball